Murat Altaylı

Murat Altaylı

Kurucu

Okumanın dünyanın en anlamlı eylemi olduğuna inanarak büyümedim ancak geç de olsa buna kanaat getirdim. Gündelik tüm sorunların çözümünün de bu eylemden geçtiğine inandım. Umarım sizlere de inandırabiliriz.

Ferhat Birlik

Ferhat Birlik

Psikolog

Okuduğum bölüm adına mesleki pek bir şey yapmadım. Uzun zamandır yollardayım. Elimde yeni yetme bir çanta. Güler yüzlü. Kendimi bilmediğim günlerden beridir yazıyorum. Bileceğim güne değin de yazacağım gibi. Yazacağız hayatı, ince elediğimiz tezatlıklarıyla.

Ayşe Yıldız

Ayşe Yıldız

Eğitmen

Bildiklerini öğreten bir muallime, Bilmediklerini öğrenen bir tâlibe.

Batuhan Ulaş

Batuhan Ulaş

Avukat

Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olup şu an avukat olarak çalışıyorum. Mesleğimden ziyade edebiyata daha meraklıyım. Edebiyatın insanı insan yapan değerlerden biri olduğunu düşündüğüm için bu sitedeyim.

Şeyma Genç

Şeyma Genç

Eğitmen

Tek amacı yaşamak değil anlamlı yaşamak olan biçareyim, küçük bir kızın masumiyetini arıyorum insanlığın öldüğü şu dünyada. Masumiyet terk etmiş bu diyarı diyorlar ben de masallarda arıyorum.

Murat Özkök

Murat Özkök

Bilgisayar Mühendisi

Olduğu yeri nihayet bilmeyip sanatla ve okumakla ilerleme gayesiyle, yalnızlığın bile paylaşılmadığı hayat yolunda yürüyen bir ademoğluyum.

Fatma Soyer

Fatma Soyer

Eğitmen

Türk Dili ve Edebiyatı Mezunu. Yazarlık Atölyesi-Diksiyon-Beden Dili Öğretmeni. Yazmak ve anlatmak arzusunda, kendisi gibi yazma sevdalılarına bildiklerini öğreten bir tutkun…

Mine Türk

Mine Türk

Sosyolog

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji mezunu, kendi yolunu bulmaya çalışan bir birey. Bu süreçte yolda olmanın keyfini sürüp bunu diğer insanlarla da paylaşma taraftarı

Gökçe Atabek

Gökçe Atabek

Avukat

Av. Gökçe Atabek sır saklama yükümlülüğüne sadık kalarak 5 gerçek hayat hikayesinden ilham aldığı 5.5 isimli romanın yazarı. Gökçe, “Yazmak benim için bir tutku, üretmekse toplumda farkındalık yaratmak için küçük bir kıvılcım.” diyor. Ona göre tek bir kişi bile dünyayı değiştirebilir.

Tunahan Alaftekin

Tunahan Alaftekin

Öğrenci

23 yaşındayım. Kamu kurumunda çalışıyorum ve aynı zamanda Medeniyet Üniversitesi’nde Felsefe bölümü öğrencisiyim. Yazmayı, yazıyor olmayı seviyorum. Okunası yazılar yazabilmeyi hedefliyorum.

Merve Yıldız Özbek

Merve Yıldız Özbek

İthalat-İhracat Sorumlusu

Uluslararası Ticaret mezunuyum. Yazmak, insana dair gördüğüm anları ve duyguları tanımladığım yer.

Ahmet Gencal

Ahmet Gencal

Öğretmen-Yazar

İngilizce öğretmeni. Psikolojik denemeler ve öyküler ustası. Zamanla tıpkı bir çaykara gibi arıtılıp gün yüzüne çıkan damıtılmış yaşanmışlıklarını eserlerinde kullanıyor.

Anıl Malkoç

Anıl Malkoç

Avukat

Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Edebiyatın insan hayatında olağanüstü bir etkisi olduğuna inanıyorum. Bu yüzden duyguları bir şekilde dışarı yansıtmanın insana gelen en güzel şey olduğunu düşünüyorum. İste bu yüzden severek yazıyorum.

Gülgün Bilgiç

Gülgün Bilgiç

Finans Uzmanı

Ege Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunuyum. İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümü öğrencisiyim. Yazmak anlamın melodisi, edebiyat bitmeyen senfoni... Dileğim çığlıklara tercüman olmak, şeffaf bir aralıkta yüreklere dokunabilmek...

Mert Atal

Mert Atal

Öğretmen-Şair

Yarınların; daha özgür, daha akılcı, aydın fikirli, vicdani sorumluluğu yönetmede güçlü çocuklarının annesi bir eğitimciyim. Yaşanılası bir dünya için bu çaba...

Serkan Emir

Serkan Emir

Elektrik Teknisyeni

Ben bir yazar aday adayı olarak pek çok yazı ve kitap çalışması yapıyorum. Okumayı ve yazmayı çok seviyorum ve bu anlamda insanın en iyi dostunun, sırdaşının ve psikiyatristinin kendi kalemi defteri olduğunu düşünüyorum.

Tuğba Beyca

Tuğba Beyca

Filolog

Öz arayışını sürdürüyorken, yazma sevdasına tutulmuş; edebiyat ile felsefe arasında gidip gelen, sırtı doğuya dayalı-yüzü batıya dönük, bir filolog, edebiyat tutkunu, çırak filozof.

Aslı Gökmen

Aslı Gökmen

Türkçe Öğretmeni

“İnsan, kalbinde yaşadıklarını bir kitap gibi gözlerinde taşır ve bir insanı tanımak, kitabını okumak ile başlar.” Türkçe öğretmeni ve yazarımsı.

Arzu Ayman

Arzu Ayman

Psikolojik Danışman

Marmara Üniversitesi PDR mezunuyum. Yazmak benim için yaşam tarzım diyebilirim. Öğrendiklerim ve hissettiklerimle yüreklere dokunabilirsem ne mutlu bana...

Cemile Çalışkan Demirkol

Cemile Çalışkan Demirkol

Katip/Öğrenci/Yazan

Yazar olmak yolunda, bir yazanım sadece; yürekle kalemin dost olduğu noktadayım ve buradayım... Herkes bakar ama herkes göremez. Baktığın her kare hikaye olmaya başlar bir zaman sonra. İnsan yaşar, tüketir gider de, hayata iz bırakma hayali en özel vefadır, yazmayan bilmez!

Orhan Tuncay

Orhan Tuncay

Yazar

Öykü, roman, şiir, inceleme, deneme yazıyorum, çeviri yapıyorum. Lisede kompozisyondan sıfır almıştım, açığı kapatmaya çalışıyorum. Basılı çeviri sayısı elliyi, özgün eser sayısı on adedi geçti. Edebiyat ve felsefe ruhun gıdasıdır derler, ben de inanıyorum.

Betül Nisa Genç

Betül Nisa Genç

Öğrenci

İstanbul Atatürk Fen Lisesi mezunuyum. Marmara üniversitesinde tıp okuyorum. Tam bir insan olabilmek ve insanı anlayabilmek için yazıyorum.

Dilek Gülcü

Dilek Gülcü

Lojistik Müdür Yardımcısı

Kafası karışık, zamansızlığa hapis, kitapsever, müzikdinler, enstrumanist, yazar da çizemez, kedi annesi, çok düşünür az konuşur, kurumsal hayatın içinde dünyalı bir yolcu. Şimdilik...