Yazarlar

Murat Altaylı

Murat Altaylı

Kurucu

Okumanın dünyanın en anlamlı eylemi olduğuna inanarak büyümedim ancak geç de olsa buna kanaat getirdim. Gündelik tüm sorunların çözümünün de bu eylemden geçtiğine inandım. Umarım sizlere de inandırabiliriz.

Ferhat Birlik

Ferhat Birlik

Psikolog

Okuduğum bölüm adına mesleki pek bir şey yapmadım. Uzun zamandır yollardayım. Elimde yeni yetme bir çanta. Güler yüzlü. Kendimi bilmediğim günlerden beridir yazıyorum. Bileceğim güne değin de yazacağım gibi. Yazacağız hayatı, ince elediğimiz tezatlıklarıyla.

Ayşe Yıldız

Ayşe Yıldız

Eğitmen

Bildiklerini öğreten bir muallime, Bilmediklerini öğrenen bir tâlibe.

Batuhan Ulaş

Batuhan Ulaş

Avukat

Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olup şu an avukat olarak çalışıyorum. Mesleğimden ziyade edebiyata daha meraklıyım. Edebiyatın insanı insan yapan değerlerden biri olduğunu düşündüğüm için bu sitedeyim.

Şeyma Genç

Şeyma Genç

Eğitmen

Tek amacı yaşamak değil anlamlı yaşamak olan biçareyim, küçük bir kızın masumiyetini arıyorum insanlığın öldüğü şu dünyada. Masumiyet terk etmiş bu diyarı diyorlar ben de masallarda arıyorum.

Enes Hozatlı

Enes Hozatlı

Avukat

Merhabalar ben Enes Hozatlı. Hayatımı avukat mesleğini icra ederek idame ettiriyorum. Bunun dışında edebiyat, müzik ve tiyatro ile uğraşıyorum.

Murat Özkök

Murat Özkök

Bilgisayar Mühendisi

Olduğu yeri nihayet bilmeyip sanatla ve okumakla ilerleme gayesiyle, yalnızlığın bile paylaşılmadığı hayat yolunda yürüyen bir ademoğluyum.

Fatma Soyer

Fatma Soyer

Eğitmen

Türk Dili ve Edebiyatı Mezunu. Yazarlık Atölyesi-Diksiyon-Beden Dili Öğretmeni. Yazmak ve anlatmak arzusunda, kendisi gibi yazma sevdalılarına bildiklerini öğreten bir tutkun…

Mine Türk

Mine Türk

Sosyolog

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji mezunu, kendi yolunu bulmaya çalışan bir birey. Bu süreçte yolda olmanın keyfini sürüp bunu diğer insanlarla da paylaşma taraftarı

Gökçe Atabek

Gökçe Atabek

Avukat

Av. Gökçe Atabek sır saklama yükümlülüğüne sadık kalarak 5 gerçek hayat hikayesinden ilham aldığı 5.5 isimli romanın yazarı. Gökçe, “Yazmak benim için bir tutku, üretmekse toplumda farkındalık yaratmak için küçük bir kıvılcım.” diyor. Ona göre tek bir kişi bile dünyayı değiştirebilir.

Tunahan Alaftekin

Tunahan Alaftekin

Öğrenci

23 yaşındayım. Kamu kurumunda çalışıyorum ve aynı zamanda Medeniyet Üniversitesi’nde Felsefe bölümü öğrencisiyim. Yazmayı, yazıyor olmayı seviyorum. Okunası yazılar yazabilmeyi hedefliyorum.

Merve Yıldız Özbek

Merve Yıldız Özbek

İthalat-İhracat Sorumlusu

Uluslararası Ticaret mezunuyum. Yazmak, insana dair gördüğüm anları ve duyguları tanımladığım yer.