“O” Ses


Gerçek seni özgür kılacak.

Hayata rutin adetler hâkim oldukça ruh yeni boyutlara ulaşmaz. İnsanların zihin kölesi olmaları durumunda en büyük etken kendileri. Kirlenmiş zihinleri onları ömür boyu sınırlı bir algılama içerisine hapsediyor. İnsanların inanç ve davranışlarını kontrol altına almak mümkün olanı algılamamalarını da kontrol altına almak oluyor.

 Zaman döngüsü, insanları sürekli olarak tekrarlanan bir deneyim döngüsü içine çeken bir zihin. Zaman, geçmişten şimdiye ve geleceğe ilerliyormuş gibi görünüyor ama bizim zaman dediğimiz aslında bir döngü. Bir ömür boyunca bu döngünün küçük bir parçası deneyimleniyor. Böylece geleceğe doğru ilerliyormuş gibi bir ilizyona saplanıyor. Bu devreyi kırmak için tek çare, bilinçlenip zihnin ötesine geçmek.

Sonsuz birlik ile bağlantısı kaybolmuş olan, fiziksel olmayan düzeylerin yapısı içinde işler. O ses, bunu çok düzeyli yapı matriks olarak ifade etti. Onu dişi olarak deşifre etmişlerdi. Ama o bir oluşu temsil ediyordu. Erkek veya dişi, dualiteyi değil. Dönem, renk ve görüntüler aynı çinliler gibiydiler. Nereden geldiği pek anlaşılmayan cinsten değil, enikonu yüksek ve güçlü bir ses idi. Her şey sadece bilinçlilik, bilinçlilik her şeydi.

Ayrımlar ve zıtlıklar, siyah ve beyaz biz ve onlar hiç yoktu. Sonsuzluk, ancak bütünün içinde kendi gözlem noktandan bir şey olarak kendininde tam olarak farkındaydı. İnsanlar, birliğin mutluluğunu yaşayabilselerdi beş duyu dünyası değiştirilebilirdi.

İnsanlığı yöneten sistemlerin komplosu bizi korku, stres, nefret, zihin programlama, bilginin baskılanması ve elektro manyetik kirlilik ile yok etmek. Onlar yiyecek ve içeceklerdeki kimyasal katkılarla diğer yöntemlerin uzun bir listesi yoluyla bu bağlantısızlık durumunda tutmak için sıkı çalışıyorlar. Gıda ve içeceklerdeki kimyasal karışımlar beden ve zihnin dengesini bozuyor ve insanların yüksek benliklerine kavuşmalarını engelliyor.

Bunların hepsi, bizleri beş duyu realitesine hapsetmek için düzenlenmiştir. Ek gerçek sonsuz sevgi, gerisi hep illüzyon. Sonsuz sevgi fiziksel boyutun ötesinde bir şey. Asıl anlamıyla sevgi içinde bulunduğumuz bir şey değil. O sizin olduğunuz şey. Sonsuz birlik, tek gerçek. Sonsuz sevgi aynı zamanda sonsuz akıl. Sonsuz bilgi sonsuz her şey, mümkün olan her şey.

Sonra bana insanlığın nasıl aldatıcı kişiliklerle manipüle edildiğini söyledi. Bu insanları bütünden kopmuş bir hale sokmuştu. Sonra o sesi çok net duymaya başladım. Nereden geldiği anlaşılmayan cinsten değil. O ses böyle devam ediyordu: “Soru sormaktan vazgeçin ve cevaplarını bilmeye çalışın.” Bu bir noktayı göstermeye çalışan sorular, ilişkin sorular değil. Bir şeyi bilmediğimizin inancından gelen sorulardır.

Siz sonsuzluksunuz bu nedenle her şeyi bilirsiniz. Bilinecek her şeyi bildiğiniz zaman sonsuzluğun sorular sorduğunu düşünür müsünüz? Sizi çıldırtan sorular değil onu sormaktı. O ses o gece benimle iletişim kurduğunda bu olağanüstü uyum ve mutluluğu deneyimledim.

Sonay SALMAN


Like it? Share with your friends!

İncetezat Edebiyat
Kişisel yazılarınızı bize göndererek sitemizde yer almasını ve daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. https://www.incetezat.com/misafir-yazarlik/

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Zihnin ötesine geçebilmek … gönül gözüyle görebilmek ne güzel 👍selam olsun kaleminize ve yüreğinize 🌹